Základní konzultace

Základní informace a zjištění Vašich představ, potřeb a možností. Společně probereme Vaši představu o rozloučení se zesnulým (cca 15 minut) - Zdarma. Budete-li chtít za konzultaci poděkovat finančním darem a podpořit nás tak v další práci, dar v jakékoli částce můžete zaslat na účet: 2002159233/2010 Děkujeme Vám za podporu!

Poradenství posledního rozloučení „ve své režii“

Rozhodnete-li se uspořádat poslední rozloučení sami, ukážeme Vám jak na to a podpoříme Vaši představu (cca 60 minut). Osobní setkání 60 minut - 1.200,-Kč + doprava.

Organizace a vedení posledního rozloučení

Přenechejte organizaci posledního rozloučení na nás, zrealizujeme jedinečné rozloučení podle vašich představ a osobitosti zesnulého - příprava a vedení obřadu – obřadnice + asistentka, specifická přání, doprava. Od 9.000,-Kč (po uskutečnění osobní plánovací schůzky obdržíte detailní kalkulaci dle Vašich přání co bude obřad posledního rozloučení obsahovat).

Beseda, přednáška

Přijedeme na vámi zvolené místo dle domluvy. Povíme vám více o našich zkušenostech, přírodním hřbitově a možnostech posledního rozloučení. 1.000,-Kč/60 minut + doprava